Модельный ряд Skoda

Отзыв о Skoda Kamiq 2022 года

Автомобиль: Skoda Kamiq 2022 г.в., внедорожник, механическая коробка передач, Передний привод , пробег - 1100 км, двигатель - 1.6 бензин, комплектация - Ambition
Автор: wandered (Украина, Кременчуг)   11.12.2022
Расход в городе: 6.2 л/100км, по трассе: 5.0 л/100км, средний: 6.0 л/100км

0. Про себе. Їздити біля керма і за ним почав ще до школи (загальний досвід років 50) і їздив багато на чому, від скейтборду до танка, для мене керувати авто це як дихати – не помічаю процесу. Крім свого, час від доводиться їздити на інших авто з різними розмірами, моторами, трансмісіями.

Чому Skoda Kamiq 1.6 MPI MT Ambition?

- В авто, для мене, головне безпека, ергономіка, надійність і відповідність функціонала потребам власника.
- Це моє 5 власне авто, перед цим 11 років був Roomster, звик до високої посадки.
- Бо це єдиний бензинових 4-х циліндровий атмосферник ВАГ.
- Не маю упереджень до будь якого типу трансмісії, через 10-15 хвилин забуваю, що там: ручка, варіатор, автомат, електрика - аби їхало. Тому МКП - бо дешевше, простіше і надійніше.
- З усіх виробників масових авто симпатизую VW Group і HONDA. Камік по кишені.
- Комплектація Ambition має все, що мені треба.

Плюсы автомобиля: Перші позитивні враження, на що звернув увагу: - ДВЗ вже не москальский, як і все авто зібраний в Чехії; - двигун швидко прогрівається, тихий і шумоізоляція салону для свого класу добра; - завдячуючи кліренсу, нерівності на дорозі лякають менше; - підвіска енергоємна хоч і трохи жорсткувата; - салон просторий, крісла зручні; - чудове світло; - вже була не дуже далека подорож (~400 км в обидва боки, шосе + велике місто) на зимовій гумі, витрати пального склали 5.0 л/100 км при швидкості до 100 км (середня за подорож 61.5 км/год.). Весь інший функціонал відповідає стандартам бренда.

Минусы автомобиля: Перші негативні враження, на що звернув увагу: - трансформація салону мінімальна, практично ніяка, багажник наче і є, але в порівнянні з Roomster - так собі, так ще і не зручний – великий перепад між багажником і складеною спинкою; - при роботі щіток склоочисника на лобовому склі зліва залишається широка не прочищена смуга; - на центральному тунелі напроти важеля КПП зверху під правою ногою відформовані ребра жорсткості. Хай би той дизайнер, що їх придумав все життя обухом різав. Поки їздив по місцю не відчував, а в подорожі почали трохи дошкуляти; - в салоні вже щось потихеньку торохтить, пластик по пластику, пошукаю.

Совет покупателю: Коли з'явилася запланована можливість поміняти авто, запахло війною. Але одночасно з'явилося відчуття, що я не буду підлаштовувати своє життя під забаганки москальского царька. Зробив замовлення. А 24 лютого стало не до машини. Потім подзвонили з салону і пообіцяли в будь якому разі повернути гроші, згодом. А потім подзвонили ще раз поцікавитись - чи не передумав я, бо двигуни 1.6л, що вироблялися десь на болотах, почали збирати на європейському заводі і вони готові виконати моє замовлення хоч і трохи пізніше ніж планувалося. І через 9 місяців після замовлення я отримав своє авто. Гроші не пропали, я отримав те що хотів і життя не припинилося, хоч і змінилося. За цей час двоє наших працівників, мій товариш і партнер по справі так ум стали до лав ЗСУ. Вистачає грошей допомагати і їм. Кому дрон потрібен, кому спорядження, а кому і просто сало та в’ялена риба. Тому побажання - війна мине, майбутнє настане і не таке як ви очікуєте, тому живіть зараз на повну. Надумали купити авто - купляйте! І крім того, здається вже не можливо замовити атмосферний двигун, кажуть до нового року відвантажують тільки передплачені машини і все. Я встиг.

Тест-драйв Skoda Kamiq: 3 главных минуса (и пара достоинств)
3 главных минуса (и пара достоинств)

Пока еще неясно, попадет ли к нам Kamiq — третий и самый компактный SUV чешской марки. И дело не только в состоянии рынка и цене. У машины есть и другие «тонкие» моменты.

Продажа б/у Skoda

Skoda Yeti 2014 Skoda Yeti 11.900$ 2014 204.000 км